درباره ما

درباره ما

ساوُش از کلمه اصیل ایرانی بَرساوُش (صور فلکی) گرفته شده بدان معنا که با اتصال تعدادی ستاره شکل واحدی پدید آید. ما نیز در پرتال ساوش مبدأ و مقصد شما را همانند ستاره‌ها با توجه به توانایی‌هایمان در صنعت گردشگری (از قبیل رزرو بلیط اتوبوس، بلیط قطار، بلیط هواپیما، هتل، تور و…) کنار هم قرار داده‌ایم تا سفر درخواستی شما را بسازیم و یک خاطره خوب مانند گذر سیاوش ایرانی از قصه‌های شاهنامه پدید آوریم. در ساوش شما این توانایی را دارید که با چند کلیک ساده و بدون اتلاف وقت، اطلاعات لازم جهت سفر را کسب کنید، نرخ‌ها را مقایسه کنید و بهترین گزینه سفر خود را با توجه به بودجه که در نظر گرفته‌اید طراحی نموده و انتخاب نمایید.
سفر با ساوش

اونقدر شکل سفر کردن به نسبت ۴-۵ سال پیش عوض شده که می‌شود با چند کلیک و در عرض چند دقیقه کوتاه برنامه سفر خود را مهیا کرد. در ساوش شما این توانایی را دارید که با چند کلیک ساده و بدون اتلاف وقت، کسب اطلاعات لازم جهت سفر، مقایسه نرخ‌ها و انتخاب بهترین گزینه سفر خود را با توجه به بودجه که در نظر گرفته‌اید طراحی نموده و انتخاب نمایید. شما می‌توانید خود برنامه سفرتان را ترتیب داده و بچینید که این شکل امروزی برنامه ریزی سفر است. نوعی از برنامه‌ریزی سفر که علی‌رغم روند همه‌گیر شدن آن در سراسر دنیا، کمبود آن، در میان ایرانیان شدیداً احساس می‌شود. با ساوش می‌توانید تمام اطلاعات را یک جا داشته باشید و از مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی و تلفن‌های بی‌مورد، بی‌نیاز شوید. رویکرد ساوش پوشش دادن تمامی خدمات آنلاین می‌باشد. از مرحله‌ٔ جستجو و تحقیق گرفته تا بعد از سفر و قسمت کردن تجربهٔ سفر. ما حتی شما را از سر زدن به وب‌سایت دیگر بی نیاز می‌کنیم، چون سعی کرده‌ایم کامل‌ترین مرجع هتل‌ها، تورها و بلیط‌ها را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین ساوش با معرفی شهرها و جاذبه‌هایش سعی دارد اطلاعات مورد نیاز مسافران را قبل از سفر در اختیار آن‌ها بگذارد و در واقع شعار ما تمام دانستنی‌هایی است که یک مسافر باید بداند. اطلاعاتی که ممکن است در حین سفر هم به کار آیند.
برنامه‌های ساوش

با توجه به میراث عظیم و سابقه‌ی تاریخی و فرهنگی درخشان کشورمان ما برای مسافران خارجی نیز برنامه‌ی ویژه داریم. بنابراین به دنبال جذب توریست خارجی و ارز آوری و رونق اقتصادی و در نهایت توسعه‌ی پایدار هستیم. تمام خدماتی که توسط ساوش به مسافران ارائه می‌شود در هر مرحله‌ای از سفر که باشند، و در هر زمان سال، از پشتیبانی ما برخوردار خواهند شد. پی ریزی اولیه ساوش در سال ۹۱ انجام شد با هدف گسترش توریسم بین جامعه‌ی ایرانی و رساندن ایران به جایگاهی که باید در دنیا از لحاظ درآمد زایی از توریسم داشته باشد. هیجان تجربه‌ی چیزهای نو، چیزهایی که روتین و روزمره نیستند. همین که می‌دانیم میلیون‌ها جا برای دیدن هست که هیچ‌وقت هم شاید نتوان دیدشان، و این انگیزهٔ ما را برای معرفی آن‌ها به مسافران بالا برد. ساوش تنها با مخاطبانش شکل می‌گیرد.با استفاده از تسهیلاتی که برایشان فراهم می‌کند تا بهترین تجربه را داشته باشند، تجربه‌ای که خودشان نیز در شکل گیری آن دخیل هستند و این مسافران باعث به وجود آمدن تمام این خطوط هوایی، هتل‌ها و سرویس‌های سفر قوی‌تر می‌شوند. گروه ساوش با عشق به مردم فعالیت خود را شروع کرده، و امیدوار است بتواند این در راستای رضایت مسافران و مشتریان خود بهترین باشد.