جزایر پرنس

نگاهی کوتاه به جزایر پرنس

جزایر پرنس،منطقه ای طبیعی و دلنشین در شهر استانبول ترکیه است.اگر شما قصد سفر به استانبول را دارید،نباید جزایر پرنس را از دست بدهید.در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کامل و مفید را در اختیار شما قرار دهیم.

۹ جزیره نسباتاً کوچک و البته با طبیعتی ناب و بکر کنار هم قرار گرفته اند و مجموعه جزایر پرنس را تشکیل داده اند.بین شهر استانبول و جزایر پرنس تنها چند کیلومتر فاصله است.در دوران حکومت بیزانس ها،افراد تبعید شده را به جزایر پرنس می فرستادند.از بین این ۹ جزیره فقط چهار تای آن به روی گردشگران باز است.این چهار جزیره شامل:هیبلی آدا،کینالی آدا،بورگاز آدا و بویوک آدا می باشد.حتما از خود می پرسید ااسم جزایر پرنس چه پایه و اساسی دارد و از کجا می آید؟باید بگوییم که این اسم پرنس که به معنی شاهزاده است به این علت روی این جزایر نام گذاری شده است که در دوران بیزانس ها شاهزادگان طرد شده را به ای جزایر تبعید می کردند.

جزایر پرنس

جزایر پرنس در آرامش کامل

شما برای سفر نیاز به هندز فری که از دست سر و صدا ها و هم همه ها رهایی یابید، ندارید.زیرا شما در جزایر پرنس آرامش و سکوت را با تمام وجودتان حس می کنید. یکی از قوانین جالب و خوبی که در این جزایر حاکم است این است که،استفاده از هر وسیله نقلیه ای که با موتور کار کند و موجب بروز سر و صدا شود ممنوع است.شما برای حمل  ونقل در این جزیره فقط از درشکه و دوچرخه میتوانید استفاده کنید.

جزایر پرنس

این جزیره کوچه های تنگ و باریکی دارد.معمولا شما در جزایر پرنس درخت کاج و کلبه های چوب می بینید.در جزایر پرنس شما خانه های زیبایی را می بینید که در زمان های قبل افراد مشهور و مهم در آن زندگی می کردند.این جزیره دارای پوشش جنگلی بکر با آب و هوای خنکی که یکی از علت های آن دریای زیبای مرمر است که علاوه بر آن زیبایی این جزیره را هم بیشتر کرده است.

جزایر پرنس

نظر کاربران
29 نظرثبت شده است
 • فاطمه
  22 سپتامبر 2018
  ممنونننننن...
 • رضا فروتن
  22 سپتامبر 2018
  برای ارسال بار باید تشریف بیرید ترمینال...
 • فرشاد
  21 سپتامبر 2018
  ممنون...
 • nasim
  20 سپتامبر 2018
  یه بار دارم برای زاهدان میخوام بیان درب منزل ازم تحویل بگیرن و رسید بدن کجا باید تماس بگیرم ؟...